Platus vaikiškų akinių pasirinkimas Kaune!

Mieli tėveliai, ar prisimenate, kada paskutinį kartą tikrinote vaikų regėjimą? Profilaktiškai tikrinti vaikų regėjimą yra būtina, specialistai pataria tai daryti kas metus, o esant regėjimo problemoms, net kas 4 mėnesius. Tai gali užkirsti kelią ne tik akių, bet ir kitų sveikatos problemų atsiradimui ateityje.

VISION EXPRESS optikos salonas Laisvės al. 99, Kaune, kviečia visus vaikus kartu su tėveliais atvykti regėjimo patikrai ar konsultacijai! Išsamų mažųjų regėjimo patikrinimą specialia aparatūra atliks ilgametę darbo patirtį su vaikais turintys specialistai, kurie pasiruošę atsakyti į visus kilusius klausimus, susijusius su regėjimo gerinimu ir stiprinimu.

VISION EXPRESS mažiesiems akinukų nešiotojams ne tik padės išsirinkti labiausiai tinkančius ir ryškų regėjimą užtikrinančius akinius, bet ir pakvies smagiai praleisti laiką kol bus gaminami akinukai vaikų žaidimų erdvėje!

Mes rūpinamės visų vaikų gerove bei geru jų regėjimu ir ugdome įprotį rūpintis savo akimis nuolatos nuo mažų dienų. Skatiname teigiamą bei atsakingą požiūrį, kad regėjimas yra labai svarbi kiekvieno mūsų gyvenimo dalis. Geras vaikų rėgėjimas – svarbiausia! VISION EXPRESS optikos salone Laisvės al. 99, Kaune, rasite itin platų įvairaus amžiaus vaikams pritaikytą akinių rėmelių bei saulės akinių pasirinkimą. Dėmesio, Jūsų patogumui, būtina išankstinė registracija tel. 8 616 36154.