Drąsiam ir išskirtiniam įvaizdžiui – POLICE vyriški akiniai!

Nerkite į įspūdžių kupiną nuotykį su POLICE akinių rėmeliais ir saulės akiniais iš naujausios kolekcijos, dedikuotos filmui „Kulkų ekspresas“ (ang. „Bullet train“). Pagrindinį vaidmenį jame atlieka legendinis aktorius Bradas Pittas, įsikūnijęs į pagrindinį herojų Ladybug.

Speciali POLICE rėmelių ir saulės akinių kolekcija yra įkvėpta 90-ųjų stiliaus ir išsiskiria subtiliu dizainu: juodi, blizgūs arba matiniai kvadratiniai akinių rėmeliai ir legendinis POLICE logotipas. Klasikinės formos ir modernumas Jūsų įvazdžiui!

Atraskite savuosius POLICE už specialią kainą visuose VISION EXPRESS optikos salonuose:

  • POLICE korekciniai akiniai tik 169 Eur*;
  • POLICE saulės akiniai tik 129 Eur.

Ir tai dar ne viskas! POLICE akinių pirkėjus džiuginsime specialiomis dovanomis: medvilniniu pirkinių maišeliu arba kepure! Dovanų kiekis ribotas.

 

Akinių rėmeliai POLICE VPLE37

Blizgaus juodo acetato akinių rėmeliai išsiskiria klasikine kvadrato forma, kuriai modernumo suteikia išraiškingas konstrukcijos storis. Akinių rėmeliai įkvėpti 90-ųjų dvasios, puošti POLICE logotipu ant kojelių. Šis POLICE rėmelių modelis sukurtas filmo pagrindiniam herojui Ladybug, kurį vaidina Bradas Pittas.

Saulės akiniai POLICE SPLE37

Filmui „Kulkų ekspresas“ skirtas saulės akinių modelis, išsisikirianti klasikine kvadrato forma, kuriai modernumo suteikia išraiškingas konstrukcijos storis. Modelis galimas su įvairių spalvų, taip pat su veidrodiniais lęšiais. Saulės akinių kojelės puoštos ikoniniu POLICE erelio logotipu.

Akinių rėmeliai POLICE VPLE37

Išskirtinai prabangus klasikinės stačiakampio formos akinių rėmeliai. 90-ųjų įkvėptas modelis išsiskiria aksinėmis detalėmis bei modernia stora konstrukcija, akinių rėmelių kojelės puoštis aukšto spalvos POLICE logotipu.

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.

 

* Korekcinių akinių už 169 Eur pasiūlymą sudaro: POLICE akinių rėmeliai, 1.5 FSV Organic HMC akinių lęšiai (sph. +/- 4.00, cyl. +/- 1.00) ir akinių gamyba. Norint įsigyti korekcinius akinius su kito tipo akinių lęšiais, naujiems lęšiams bus pritaikyta nuolaida, lygi akcijos akinių lęšių su 99 proc. nuolaida sumai. Nauja kaina bus pritaikyta kasoje. Pasiūlymas nesumuojamas su kitomis akcijomis ar nuolaidomis, galioja 2022.08.04-2022.09.30.