Akiniai nuo saulės moterims

Akiniai nuo saulės moterims yra neatsiejama vasaros stiliaus dalis. Saulės akiniai gali būti įvairių dydžių, spalvų ir formų, todėl jie gali būti lengvai pritaikyti prie bet kokio stiliaus. Kai kurie akiniai gali turėti smulkius papuošimus tokius kaip perlai, gintarai ar kristalai, kurie dar labiau pabrėš jūsų įvaizdį. Sportiniai akiniai yra idealus pasirinkimas, jei planuojate praleisti daug laiko lauke, važinėjant dviračiu, bėgiojant ar kitaip aktyviai laiką leidžiant lauke. Nepaisant to, kokio stilius akinius pasirinksite, svarbu atkreipti dėmesį į akinių funkcionalumą. Geriausia pasirinkti tokį saulės akinių modelį, kuriame yra aukštos kokybės UV spindulių filtravimo sistema, tam, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga nuo kenksmingų saulės spindulių.

Pirkdami akinius, atkreipkite dėmesį, ar jie tinkamai apsaugo jūsų akis nuo žalingų UV  spindulių. Atlikti tyrimai teigia, tik 30 % apklaustųjų yra svarbu, kad akiniai turėtų apsauga nuo UV spindulių. 

UV spinduliai, arba ultravioletinė spinduliuotė yra viena iš didžiausių grėsmių mūsų akims. Tai elektromagnetinė spinduliuotė, kurioje esant ilgą laiką, gali būti sukeltos akių sveikatos problemos tokios kaip:

  • Katarakta: Akių liga, kurios metu akies  lęšiukas pamažu netenka skaidrumo. Šios ligos simptomai gali skirtis priklausomai nuo ligos laipsnio, tačiau dažniausiai pacientai pastebi miglotą regėjimą, susiaurėjusį regėjimo lauką, spalvų deformacijas ir padidėjusią jautrumą šviesai.
  • Makulinė degeneracija: Tai liga, kai paveikiamas akies makulas - dalis tinklainės, kuris yra atsakingas už centrinį regėjimą. Ilgalaikis UV spindulių poveikis gali padidinti makulinės degeneracijos riziką, ypač vyresnio amžiaus žmonėms.
  • Akių nudegimai: Per didelis UV spindulių poveikis akims gali sukelti akių nudegimus, panašius į saulės nudegimus ant odos. Tai gali būti skausminga būklė, lydima paraudimo, ašarojimo ir jautrumo šviesai.
  • Konjunktyvitas: Tai uždegiminė akių dangalo dalies (konjunktyvos) būklė, kurios gali sukelti UV spinduliai. Tai gali pasireikšti akių paraudimu, niežėjimu, ašarojimu ir diskomfortu.

Kokius saulės akinius pasirinkti?

VISION EXPRESS regėjimo ekspertai parengė kelis patarimus, kaip nesunkiai ir teisingai pasirinkti saulės akinius.

  • Saulės akiniai turi turėti UV (A) ir UV (B) spindulius sulaikantį filtrą. UV spinduliai yra tiesiogiai susiję su dauguma regėjimo problemų, pvz. akių paraudimu, ragenos nudegimu ar katarakta. Dėl šios priežasties, kai renkatės saulės akinius, turėtumėte atkreipti dėmesį, ar jie turi UV (A) ir UV (B) spindulius sulaikantį filtrą. Tai yra svarbiausia apsauginė funkcija, kuri apsaugo akis nuo kenksmingo saulės spindulių poveikio.
  • Stebėkite ar ant saulės akinių rėmelio yra CE simbolis. Šis simbolis nurodo, kad akiniai yra sertifikuoti Europos Sąjungoje, o tai reiškia, kad jie atitinka visus reikiamus standartus ir yra saugūs naudoti.
  • Vairavimui rinkitės poliarizuotus saulės akinius. Jie sumažina atspindžius, pagerina vaizdo kontrastą ir paryškina natūralias spalvas.
  • Rinkitės akinius, pagamintus iš kokybiškų medžiagų, kurios yra patvarios ir ilgaamžės. Tai užtikrins, kad saulės akinius galėsite naudoti ilgą laiką.
  • Su pasirinktais akiniais nuo saulės turite jaustis konfortiškai. Saulės akinius turi būti patogu dėvėti jie neturi trukdyti ir varžyti jūsų veiklos ir judesių.
  • Pasirinkite akinius, kurie atitiks jūsų stiliaus ir skonio poreikius.

Norint apsaugoti savo akis nuo UV spindulių ir išvengti akių sveikatos problemų, naudokite kokybiškus saulės akinius, kurie turi apsaugą nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių.

Akiniai nuo saulės yra ne tik svarbi apsaugos priemonė nuo žalingų saulės spindulių, bet ir puikus stiliaus akcentas. Pasirinkite tokius akinius nuo saulės, kurie atspindės jūsų stilių ir atitiks jūsų poreikius. Būkite kūrybingi ir išreikškite savo asmenybę pasirinkdami savo mėgstamą modelį!

VISION EXPRESS rasite naujausias saulės akinių kolekcijas. Mūsų akinių ekspertai užtikrina, kad akiniai esantys mūsų optikos salone yra kokybiški bei sertifikuoti.