Išbandykite klausos aparatus nemokamai!

Girdėjimo, leidžiančio visiškai pasinerti į Jus supantį pasaulį, atkūrimas yra svarbus žingsnis siekiant dar labiau praturtinti Jūsų gyvenimą. Kad būtumėte tikri savo sprendimu ir patenkinti žengę šį svarbų žingsnį, suteikiame net 14 dienų nemokamo klausos aparatų bandymo paslaugą – testuokite, išbandykite klausos aparatus įvairaus garsumo lygiuose bei skirtingose gyvenimiškose situacijose.

14 DIENŲ KLAUSOS APARATŲ BANDYMO LAIKOTARPIS VISIŠKAI NEMOKAMAI

Nemokamos 14 dienų bandymo paslaugos metu mūsų klausos specialistai bus pasiruošę atlikti pakeitimus ar koregavimus, kad galėtumėte mėgautis aukščiausios kokybės garsu, o tai suteiks daugiau pasitikėjimo savimi vėl bendraujant su artimaisiais bei galimybę gyventi kokybišką pilnavertį gyvenimą.

Suprantame, kad klausos aparatas reikšmingai pakeis nusistovėjusią Jūsų gyvenimo kokybę, tad 14 dienų nemokamai išbandykite klausos aparatus įvairiose aplinkose ir situacijose!

Kaip išmėginti klausos aparatą nemokamai?

Pasinaudokite proga išbandyti modernų klausos aparatą Jums patogiomis sąlygomis net dvi savaites: nešiokite namuose ar viešose vietose, sportuojant, vaikščiojant, susitikus su draugais ar atliekant kitas įprastas veiklas. Bandomuoju laikotarpiu galėsite patirti šiuolaikinių kokybiškų klausos aparatų privalumus ir patirsite, kaip smagu vėl gerai girdėti. Norint išmėginti klausos aparatus, kviečiame užsiregistruoti nemokamam klausos patikrinimui.

Štai kaip viskas vyksta:

 • atlikite nemokamą klausos įvertinimą VISION EXPRESS salone;
 • išmėginkite individualiai parinktą aparatą;
 • džiaukitės kiekviena akimirka vėl girdint (arba grąžinkite bandymui skirtą aparatą).

Modernus ir patogus būdas vėl gerai girdėti

EVOLV AI -

tobuliausi STARKEY klausos aparatai, gaminami individualiai pagal Jūsų ausies anatomiją.

Šiuolaikiniai ir modernūs „Starkey“ klausos aparatai išsiskiria savo ergonomišku dizainu ir įdiegtomis pažangiomis technologijomis, leidžiančiomis:

 • aiškiai girdėti, kad ir ką veiktumėte, kad ir kur būtumėte – net ir triukšmingoje aplinkoje;
 • komfortiškai jaustis ir kokybiškai komunikuoti;
 • išvengti streso ir diskomforto, kurį sukelia susilpnėjusi klausa.

Plačiau skaityti apie STARKEY klausos aparatus.

Klausos aparatas pirmą kartą. Ko tikėtis?

Klausos aparatai – ne tik priemonė girdėti artimuosius ir aplinkoje esančius garsus. Tai pagalba vėl gyventi pilnavertį ir kokybišką gyvenimą. Pradėjus naudotis klausos aparatu, laukia tam tikri pokyčiai, kuriems galima pasiruošti iš anksto:

 • Pirmą kartą įsidėjus klausos aparatą, Jūs galite pasijausti kiek neįprastai, bet tai visiškai normalu – tam tikrą laikotarpį Jūs aiškiai girdėjote tik dalį garsų, kai kuriuos garsus galbūt net būsite primiršę. Leiskite sau apsiprasti su naujų ir kitokių garsų gausa!
 • Klausos aparatas turi tapti Jūsų kasdieniu palydovu, norint užtikrinti pilnavertį gyvenimą. Deja, bet nauji įpročiai nesuformuojami per dieną, tad rekomenduojame pirmas kelias savaites klausos aparatą nešioti kaip įmanoma dažniau. Kad pripratimas prie prietaiso ir jo veikimo būtų dar lengvesnis, kasdien po truputį ilginkite klausos aparato nešiojimo laiką.
 • Pirmą kartą įsidėjus klausos aparatą, iškart turėtumėte atkreipti dėmesį į pasikeitusį savo balsą – Jūs girdėsite jį daug garsiau. Nenustebkite, Jūs tiesiog aiškiai ir kokybiškai girdite! Ilgainiui priprasite, ir tai nebekels nuostabos.
 • Gali būti, kad pirmą kartą įsidėjus klausos aparatą, atrodys, jog ausis lyg užgulta. Ilgainiui šis jausmas turėtų dingti, bet jeigu vis dėlto jaučiate diskomfortą, rekomenduojame kreiptis į mūsų klausos specialistus, kurie yra pasiruošę padėti.
 • Jeigu klausos aparatas švilpia ar skleidžia keistus garsus, gali būti, kad netinkamai jį įstatėte. Tokiu atveju geriausia yra išsiimti klausos aparatą ir vėl įsidėti. Jeigu švilpimas nesumažėjo, rekomenduojame kreiptis į mūsų klausos specialistus.
 • Daug kam gali kilti natūralus klausimas „Ar aplinkiniai matys, kad nešioju klausos aparatą“? Galime nuraminti, kad šiuo metu yra daug mažų, net nematomų klausos aparatų, tad tikėtina, kad niekas net nesužinos, nebent jiems pasakysite patys.

KLAUSOS APARATAI, LENGVAI SUSIEJAMI SU IŠMANIAISIAIS ĮRENGINIAIS