Diviniti kontaktiniai lęšiai

Diviniti kontaktiniai lęšiai – aukščiausio lygio komfortas Jūsų akims

Diviniti kontaktiniai lęšiai – tai naujausios kartos silikoniniai hidrogelio kontaktiniai lęšiai gaminami Japonijoje, naudojant naujausias technologijas. Ilgus metus trukęs bendras mokslininkų ir optometrijos ekspertų darbas leido sukurti aukščiausios kokybės kontaktinius lęšius, skirtus naudoti visą dieną bet kokio amžiaus žmonėms. Šie kontaktiniai lęšiai ypatingi tuo, kad apjungia dviejų pagrindinių iki šiol naudotų medžiagų – silikono hidrogelio ir hidrogelio – savybes: silikonas hidrogelis praleidžia didelį deguonies kiekį, būtiną akies ragenai, kad ši „natūraliai kvėpuotų“, o hidrogelio komponentas palaiko didelį vandens kiekį, t. y. akis nuolat drėkinama. Tokiu būdu naujausios kartos Diviniti kontaktiniai lęšiai užtikrina ne tik Jūsų akių sveikatą ir komfortą, bet ir patogumą bei malonų pojūtį nešiojant juos kiekvieną dieną.

Diviniti mėnesiniai kontaktiniai lęšiai 

Diviniti OxyPro161 Spheric – aukščiausios kokybės sferiniai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, sukurti pagal unikalią technologiją, leidžiantys komfortiškai jaustis ir puikiai matyti nuo pirmos lęšių nešiojimo dienos iki paskutinės mėnesio dienos. Dėka unikalių „MeniSilkTM“ ir „NanoglassTM“ technologijų Diviniti sferiniai mėnesiai kontaktiniai lęšiai užtikrina nuolatinį ragenos aprūpinimą deguonimi ir drėgme, o taip pat sukuria atsparumą bakterijoms ir kitoms apnašoms. Diviniti mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, pasižymintys itin dideliu deguonies pralaidumu, padeda išlaikyti sveikas akis, nešiojant kontaktinius lęšius nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro, net iki 16 valandų per parą.

Diviniti OxyPro161 ToricDiviniti grupės toriniai mėnesiai kontaktiniai lęšiai, skirti tiems, kurie turi astigmatizmą (kitaip tariant, refrakcijos ydą, kuri lemia iškraipytą ar besiliejantį vaizdą). Diviniti toriniai kontaktiniai lęšiai kainuoja tiek pat, kiek įprasti sferiniai kontaktiniai lęšiai, tad nuo šiol net ir nedidelė astigmatizmo korekcija tapo prieinama kiekvienam, siekiančiam natūralaus ir komfortiško matymo. Siekiant maksimalaus komforto, Diviniti kontaktinių lęšių priežiūrai rekomenduojame naudoti Diviniti Ocean Moist priežiūros priemonę.

Diviniti OxyPro161 Multifocal yra daugiažidiniai (multifokaliniai) kontaktiniai lęšiai, užtikrinantys aiškų ir gerą matymą visais atstumais – žiūrint į tolį, dirbant kompiuteriu (vidutiniu atstumu) ar skaitant knygą iš arti. Šio tipo kontaktiniai lęšiai puikiai tinka su amžiumi susijusios toliaregysės korekcijai, kurios šiandien gali prireikti sulaukus jau ir 45 metų. Multifokaliniai kontaktiniai lęšiai yra pranašiškesni už tokio tipo korekcinius akinius, nes skirtingai nei nešiojant multifokalinius akinius, kai būtina tinkama galvos ir kūno laikysena, kontaktinių lęšių nešiotojui apie tai galvoti nereikia – multifokaliniai lęšiai, būdami visiškai šalia lęšiuko, leidžia vienodai aiškiai matyti aplinką bet kurioje padėtyje. Diviniti multifokaliniai kontaktiniai lęšiai yra tokie pat skaidrūs, ploni ir pralaidūs orui, kaip ir įprasti sferiniai kontaktiniai lęšiai.

Diviniti kontaktinių lęšių privalumai:

 • Itin didelis deguonies pralaidumas. Nešiojant kontaktinius lęšius, akies ragena privalo gauti deguonies tam, kad akys būtų sveikos ir atrodytų natūraliai. Pažangiausių technologijų dėka sukurti Diviniti mėnesiniai ir vienadieniai kontaktiniai lęšiai praleidžia ypač didelį deguonies kiekį (net 161 Dk/t), o tai leidžia suteikti didžiausią komfortą ir sveikatą akims.
 • Aukštas akių drėkinimo lygis. Kuo vandens kiekis didesnis, tuo akis jausis geriau ir komfortiškiau visą dieną, nebus sausumo pojūčio ir akies dirginimo. Diviniti kontaktinių lęšių paviršiaus drėkinimo technologija suteikia akims komforto visą dieną, nešiojant lęšius nuo ankstyvo ryto iki vėlyvaus vakaro.
 • Ypač lygaus paviršiaus minkšti kontaktiniai lęšiai. Specialios „NanoglassTM“ technologijos dėka šių kontaktinių lęšių paviršius yra ypatingai švelnus ir lygus, lęšiai švelniai priglunda prie ragenos, todėl net pamiršite juos esant akyse. Be to, lygus paviršius sukuria išskirtinį drėgmės palaikymą bei nešiojimo komfortą.
 • Akies dirginimo minimalizavimas. Kontaktinių lęšių kraštas yra labai plonas, o dėl unikalios „MeniSilkTM“ technologijos trintis tarp akies ir voko mirksėjimo metu yra itin maža. Todėl nešiojant šiuos kontaktinius lęšius, akies dirginimas sumažinamas iki minimumo.
 • Tinka ir jautrioms akims. Diviniti produktai pasižymi išskirtinėmis antibakterinėmis savybėmis. Silikoninė hidrogelinė medžiaga, iš kurios pagaminti lęšiai, užtikrina ilgalaikę švarą ir kontaktinių lęšių naudojimo patogumą, o specialiai subalansuota Diviniti Ocean Moist tirpalo cheminė sudėtis lemia švelnią, bet stiprią dezinfekciją. Tai saugiausi produktai, tinkantys ir jautrioms akims. 
 • Platus stiprumų diapazonas ir dvi bazinės kreivės (lęšio plotis). Tai leidžia regėjimo specialistui parinkti akims tinkamiausius kontaktinius lęšius pagal dydį, kad šie nebūtų nei per dideli, nei per maži. 

Svarbus faktas! Diviniti kontaktinių lęšių pakuotės gaminamos iš gamtai draugiškų medžiagų, kurios yra perdirbamos, o tai padeda sumažinti išmetamų atliekų kiekį pasaulyje.

Diviniti vienadieniai kontaktiniai lęšiai ir jų privalumai

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai gerai vertinami ne tik regėjimo priežiūros specialistų, bet ir juos nešiojančių, nes šių lęšių privalumai yra akivaizdūs:

 • Vienadieniai lęšiai yra švarūs ir sterilūs kiekvieną dieną, tai yra geriausia, ką tik galite įdėti į akis.
 • Ypač paprasta vienadienių lęšių priežiūra, nes jos tiesiog nėra! Nereikia ploviklių, tirpalų, lengva atidaryti ir išmesti. Vienadieniai lęšiai yra tinkamiausias sprendimas alergiškoms ir jautrioms akims, kurias dažnai dirgina konservantai, esantys  kontaktinių lęšių priežiūros priemonėse.
 • Šio tipo kontaktiniai lęšiai tinka tik vienkartiniam naudojimui, bet neatidaryti jie turi ilgą galiojimo laiką. Todėl dienomis, kai nenešiojate šių lęšių, Jūs sutaupote (skirtingai nei mėnesinių kontaktinių lęšių atveju, kai galiojimo laikas baigiasi po pakuotės atidarymo praėjus 30 dienų).
 • Negaila sugadinti. Jeigu kyla pavojus sugadinti lęšius ar turite planų maudytis baseine, vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra pranašiškesni už mėnesinius, nes juos panaudojus išmesite, ir kitam kartui turėsite vėl naują, sterilią ir švarią vienadienių kontaktinių lęšių porą.
 • Vienadieniai lęšiai su Jumis bet kuriuo metu, visada pasiekiami ir tinkami, kad ir ką veiktumėte ar kur bebūtumėte.

Diviniti Comfort Day - ko gero steriliausi ir minkščiausi silikono hidrogelio vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Šie lęšiai ypatingi tuo, kad praleidžia itin daug deguonies, yra minkšti ir užtikrina visapusę apsaugą nuo mikrobų ir akims kenksmingų UV spindulių.

 • Didelis deguonies pralaidumas dėl išskirtinės pažangios „MeniSilkTM“ technologijos. Jūsų akys „kvėpuos“ lyg būtų be lęšių, todėl visą dieną jos bus gražios, neparaudusios ir sveikai atrodančios.
 • Itin minkšti vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra be galo ploni, maloniai priglundantys prie akių ir visai nepastebimi.
 • 56 % kontaktinių lęšių sudaro grynas vanduo. Toks didelis drėgmės kiekis lemia komfortą įsidėjus lęšius, greitą pripratimą ir nuolatinį akių drėkinimą.
 • Specialios „NanoglassTM“ technologijos dėka šių kontaktinių lęšių paviršius yra absoliučiai plokščias, neleidžiantis prilipti apnašoms ar mikroorganizmams. Tad kontaktiniai lęšiai visą dieną išlieka švarūs ir sterilūs. Šį technologija sumažina akių vokų trintį iki minimumo – nešiojant šiuos lęšius mirksėti yra visiškai lengva ir paprasta, atrodo, lyg lęšių akyse net nebūtų.
 • Aukštas drėkinimo lygis – dar vienas šių lęšių privalumas. Lęšių paviršius sukurtas taip, kad vanduo ir ašaros natūraliai jį padengtų visą dieną, tad akys nuolat bus drėkinamos, nebus dirginamos ir nejausite sausumo pojūčio.
 • Speciali pakuotė. Diviniti Comfort Day kontaktinio lęšio pakuotė buvo sukurta taip, kad kontaktinis lęšis negalėtų apsiversti ar susilenkti. Galite būti tikri, kad kontaktinis lęšis visada bus tinkamoje padėtyje, galėsite vienos rankos judesiu išimti ir lengvai įsidėti į akį.
 • UV apsauga.  Diviniti Comfort Day kontaktinių lęšių sudėtyje yra UV šviesos filtras, sulaikantis akims kenksmingus UV spindulius ir saugantis ragenos, akies lęšiuko ir tinklainės pažeidimus bei senėjimą.

Diviniti Comfort Day Toric – vienadieniai toriniai kontaktiniai lęšiai, skirti astigmatizmo korekcijai.
Diviniti toriniai lęšiai pasižymi lygiu lęšio storiu ir stabilumu mirksint. Nešiojant šiuos kontaktinius lęšius, Jūs vienodai ir ryškiai matysite pastoviai, nesvarbu, kiek bemirksėtumėte. Net ir įsidėjus lęšį į akį, po kelių mirktelėjimų lęšiukas pats taisyklingai ir tiksliai susicentruos, tad Jums beliks mėgautis ryškiu ir komfortišku matymu. Diviniti toriniai, kaip ir įprasti vienadieniai, kontaktiniai lęšiai yra sukurti iš drėgnos, minkštos, lanksčios ir orui pralaidžios medžiagos – apjungiant naujausius ir pažangiausius mokslo pasiekimus, kuriant kontaktinius lęšius šiuolaikiškam žmogui.

Diviniti Comfort Day Multifocal – tai daugiažidiniai arba multifokaliniai kontaktiniai lęšiai, skirti puikiai matyti įvairiais atstumais: skaitant iš arti, žiūrint vidutiniu atstumu ar į tolį. Diviniti multifokaliniams lęšiams būdingos visos tos pačios savybės kaip ir įprastiems Diviniti vienadieniams kontaktiniams lęšiams – itin didelis deguonies pralaidumas, minkštumas, ypač plonas lęšių paviršius, užtikrinantis akių drėkinimą visą dieną. Su šiais kontaktiniais lęšiais Jūsų akys laisvai kvėpuos visą dieną, išvengs paraudimo ir atrodys sveikai.

Kontaktinių lęšių priežiūros priemonė Diviniti Ocean Moist

Diviniti OceanMoist – tai daugiafunkcė kontaktinių lęšių dezinfekavimo ir priežiūros priemonė, tinkanti ir jautrioms akims. Ši priemonė buvo sukurta specialiai šiuolaikinių silikono hidrogelio kontaktinių lęšių priežiūrai, nes ne tik valo, bet ir dezinfekuoja.

 • Veiksmingai valo ir pašalina nešvarumus
 • Dezinfekuoja kontaktinius lęšius, bet yra visiškai saugi priemonė akims
 • Tinka ir jautrioms akims, nes cheminiai tirpalo komponentai yra subalansuoti
 • Suteikia ypatingą komfortą akims dėl aukšto drėkinimo lygio.

VISION EXPRESS optikos salonuose galime pasiūlyti kontaktinius lęšius, atitinkančius kiekvieno gyvenimo būdą ir receptą. Norite keisti akinius į kontaktinius lęšius? O gal norite mėgautis tiek akinių, tiek kontaktinių lęšių teikiamais privalumais? Juk akinius galima nešioti užsiimant viena veikla, o kontaktinius lęšius – kitomis veiklomis. Kviečiame atvykti pasitarti su akių specialistu, kuris išrinks tinkamiausius kontaktinius lęšius būtent Jums!

Užsiregistruoti vizitui pas akių specialistą

VISION EXPRESS - Jūsų regėjimo ekspertas.