vision express

Vaikų akinių lęšių kompensavimas

Primename, kad nuo 2024 04 01 visiems vaikams iki 7 metų, turintiems regos sutrikimą, yra kompensuojama net 70 % VLK nustatytos akinių lęšių bazinės kainos, neatsižvelgiant į regėjimo aštrumą.

  1. Norint gauti iš PSDF kompensuojamus akinių lęšius, pirmiausia reikia kreiptis į bet kurios sveikatos įstaigos arba VISION EXPRESS optikos gydytoją oftalmologą.
  2. Nustatęs paciento regos sutrikimą, gydytojas oftalmologas skirs kompensuojamus akinių lęšius ir išduos dokumentų išrašą / siuntimą (forma E027 arba 027/a) su ligos kodu – Z46.0.
  3. Su šiuo siuntimu bet kurioje VISION EXPRESS optikoje Jums bus pritaikyta kompensacija ir speciali, net 50 Eur nuolaida vaikų korekciniams akiniams*.
  4. Visa akinių lęšių bazinė kaina PSDF lėšomis kompensuojama tais atvejais, kai gydytojas oftalmologas nustato, kad geriau reginčiosios paciento akies aštrumas su visiška korekcija neviršija 0,5 regos aštrumo vienetų. Tokiu atveju visiems vaikams, nepaisant jų amžiaus, ir suaugusiesiems, akinių lęšiai kompensuojami 100 procentų.
  5. Vaikams su gydytojo oftalmologo siuntimu akinių lęšių pora kompensuojama ne dažniau nei kartą per metus.