Akiniai nuo saulės vyrams

Akiniai nuo saulės vyrams yra vienas iš pagrindinių madingų aksesuarų, kuris padeda paįvairinti įvaizdį. Saulės akiniai gali būti įvairių formų, dydžių ir spalvų, todėl jie lengvai pritaikomi prie bet kokio stiliaus. Jei jūsų stilius klasikinis, tiks aviatoriaus modelio saulės akiniai.

Jei esate laisvalaikio stiliaus mėgėjas, galite rinktis stiklus su ryškiomis spalvomis arba neįprastos formos rėmelius. Saulės akiniai vyrams dažniausiai parenkami klasikiniai akiniai su dviem įstrižais lęšiais ir metaliniu ar plastikiniu rėmeliu. Tačiau yra ir kitų variantų, pavyzdžiui sportiniai akiniai yra pukus pasirinkimas, jei planuojate aktyviai praleisti dieną lauke. Reikėtų nepamiršti, svarbiausia saulės akinių funkcija, apsaugoti jūsų akis nuo žalingų UV spindulių, todėl svarbu rinktis kokybiškus akinius su tinkama apsaugos klasifikacija.

Nešiodami tinkamus saulės akinius apsaugosite savo akis nuo UV spindulių. Dėl to būtina atkreipti dėmesį į saulės akinių ženklinimą (UVA ir UVB). Tinkami saulės akinių lęšiai turi filtruoti bent 99% UV spindulių.

UV spinduliai yra viena iš didžiausių grėsmių mūsų akims. Tai yra elektromagnetinė spinduliuotė, kuri gali turėti didelę įtaką akių sveikatai, jei mes nenaudojate tinkamų apsaugos priemonių.

Viena iš labiausiai paplitusių UV spindulių sukeltų akių ligų yra katarakta. Tai lęšio užtemimas, kuris gali paveikti vieną ar abi akis. Ji sukelia akių nuovargį, padidėjusį jautrumą šviesai, mažesnį regėjimo aštrumą ir iškreiptą matymą.

Pirkdami akinius, atkreipkite dėmesį, ar jie tinkamai apsaugo jūsų akis nuo žalingų UV  spindulių. Atlikti tyrimai teigia, net 41 % akinius perkančių žmonių nesidomi šiuo akinių privalumu.

Kokius saulės akinius pasirinkti?

VISION EXPRESS regėjimo ekspertai parengė kelis patarimus, kaip lengvai ir tinkamai pasirinkti akinius nuo saulės.

  • Saulės akiniai turi turėti UV (A) ir UV (B) spindulius sulaikantį filtrą. UV spinduliai yra tiesiogiai susiję su dauguma regėjimo problemų, pavyzdžiui akių paraudimu, ragenos nudegimu ar katarakta. Dėl šios priežasties, kai renkatės saulės akinius, atkreipkite dėmesį, ar akiniai turi saulės spindulius sulaikantį filtrą. Tai yra svarbiausia apsauginė funkcija, kuri saugo akis nuo kenksmingų saulės spindulių poveikio.
  • Stebėkite, ar ant akinių rėmelio yra CE simbolis. Jis nurodo, kad akiniai sertifikuoti Europos Sąjungoje.
  • Vairavimui rinkitės poliarizuotus saulės akinius. Jie sumažina atspindžius, pagerina vaizdo kontrastą ir paryškina natūralias spalvas.
  • Rinkitės akinius, pagamintus iš kokybiškų medžiagų, kurios yra patvarios ir ilgaamžės. Tai užtikrins, kad akinius galėsite naudoti ilgą laiką.
  • Su pasirinktais akiniais nuo saulės turite jaustis komfortiškai. Saulės akinius turi būti patogu dėvėti, jie neturi trukdyti ir varžyti jūsų veiklos ir judesių.
  • Pasirinkite akinius, kurie atitiks jūsų stiliaus ir skonio poreikius.

Akiniai nuo saulės ne tik paįvairina jūsų įvaizdį, jie taip pat gali padėti jums išreikšti savo asmenybę. 

Jei esate linkęs į ryškius spalvų derinius, galite rinktis akinius su ryškiomis spalvomis ir ryškiais raštais ant rėmų. Jeigu norite savo stilių išreikšti subtiliai, galite rinktis elegantiškus ir švelniai spalvotus akinius. Šiuolaikiški ir modernūs akinių modeliai tiems asmenims, kurie nori atitikti naujausias tendencijas. Tokie modeliai gali būti suapvalinti, kvadratiniai ar netgi futuristiniai.

Nepamirškite, kad akiniai nuo saulės yra ne tik madingas aksesuaras, bet ir svarbi apsauginė priemonė, kuri padeda apsaugoti akis nuo kenksmingų saulės spindulių, todėl rinkitės saulės akinius atsakingai.

VISION EXPRESS rasite naujausias saulės akinių kolekcijas. Mūsų akinių ekspertai užtikrina, kad akiniai esantys mūsų optikos salonuose yra kokybiški bei sertifikuoti.