Poliarizuoti akiniai nuo saulės

Daugelis iš mūsų neįsivaizduoja vasaros ar saulėtų dienų be akinių nuo saulės. Dažnai, kai renkamės saulės akinius, mes atsižvelgiame į grožį ir mados standartus, tačiau reikia nepamiršti, kad saulės akiniai yra itin svarbi akių apsaugos priemonė, todėl turime atkreipti dėmesį į jų funkcionalumą. Tinkamai pasirinkti saulės akinius yra ypač svarbu, nes nepakankama UV apsauga gali lemti tokius akių sveikatos sutrikimus kaip katarakta, makulopatija ar įvairios akių ligos. VISION EXPRESS akinių ekspertai pastebi, kad vis daugiau žmonių renkasi poliarizuotus akinius nuo saulės, nes šie akiniai turi daugybę privalumų.

Poliarizuoti saulės akiniai apsaugo akis nuo šviesos atspindžių, kurie dažnai gali sutrikdyti mūsų matymą, ypač kai esame prie vandens šaltinio ar važiuojame automobiliu. 

Poliarizuoti saulės akiniai apsaugo akis nuo šviesos atspindžių, kurie dažnai gali sutrikdyti mūsų matymą, ypač kai esame prie vandens šaltinio ar važiuojame automobiliu. 

Klasikiniai akiniai tamsintais lęšiais saulėtą dieną mažinda šviesos kiekį, kuris patenka į akis. Tačiau klasikiniai lęšiai neturi poliarizacijos filtro, kuris blokuoja visus atspindžius. Poliarizuoti akiniai nuo saulės yra pagaminti iš specialios medžiagos, kuri sumažinta šviesos, vandens ar sniego paviršiaus atspindžius. Poliarizuoti saulės akiniai yra ypač naudingi žmonėms, kurie dažnai patiria akių nuovargį arba kuriems trukdo ryškios saulės atspindžiai. Poliarizuoti akiniai nuo saulės yra pagaminti naudojant specialią optinę technologiją, kuri padeda filtruoti horizontaliai sklindančią šviesą. Tai yra labai naudinga, kai lauke yra daug susidariusių saulės šviesos atspindžių, pavyzdžiui nuo sniego, vandens ar netgi automobilių langų.

Poliarizuoti akiniai nuo saulės padeda sumažinti akių nuovargį, apsaugo akis nuo saulės, sumažina akinančius atspindžius, pagerina vaizdo kontrastą ir paryškina natūralias spalvas. Šie akiniai nuo saulės taip pat yra labai naudingi žmonėms, kuriems reikalinga didelė koncentracija, pavyzdžiui vairuojant automobilį.

Be to, poliarizuotus akinius yra itin patogūs dėvėti, jie lengvi ir turi gerai prisitaikančius rėmelius, kurie nepertraukia įprasto judėjimo. Tai ypač svarbu sportininkams, žvejams, golfo žaidėjams ar slidinėtojams, kur reikia tvirtos ir patogios akių apsaugos priemonės.

Poliarizuoti lęšiai geriau apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių nei įprasti saulės akinių lęšiai.

Dabar poliarizuoti akiniai taip pat yra madingi ir stilingi. Pasirinkę tinkamą lęšių spalvą ir tipą, poliarizuoti akiniai gali suteikti jūsų išvaizdai ypatingą stilių ir unikalumą. Poliarizuotų akinių pasirinkimas yra labai platus. Galite pasirinkti įvairių spalvų lęšius, šiuo metu populiariausios poliarizuotų lęšių spalvos: mėlyna, žalia, ruda, pilka ir geltona. 

Taip pat pasirinkę matinį arba veidrodinį lęšio tipą, galite suteikti savo akiniams įdomesnę ir stilingesnę išvaizdą. Veidrodinis lęšis suteikia jūsų akiniams modernią ir drąsią išvaizdą. Matinis lęšis yra labiau neutralus ir gali būti tinkamesnis tiems, kurie ieško kuklaus, modernaus stiliaus.

Šie akiniai yra ne tik stilingi ir modernūs, bet ir suteikiantys papildomą apsaugą nuo saulės spindulių, kurie gali pakenkti jūsų akims. 

Poliarizuoti akiniai nuo saulės yra pritaikomi pagal jūsų individualius poreikius. Prireikus mūsų specialistai gali poliarizuotus akinius pagaminti su reikiamomis dioptrijomis.

Nepamirškite, kad tinkamai pasirinkti saulės akinius yra itin svarbu jūsų regėjimui ir akių sveikatai. Rinkitės akinius ne tik pagal grožį, bet ir pagal funkcionalumą. Norint apsaugoti savo akis nuo kenksmingų UV spindulių ir išvengti regėjimo problemų, naudokite kokybiškus saulės akinius, kurie turėtų apsaugą nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių.

VISION EXPRESS optikos salonuose rasite naujausias saulės akinių kolekcijas. Mūsų akinių ekspertai užtikrina, kad akiniai esantys mūsų optikos salone yra kokybiški bei sertifikuoti.