vision express

Transitions fotochrominiai akinių lęšiai

TRANSITIONS lęšiai

Kasdien mus veikia UV spinduliai ir žalinga mėlynoji šviesa iš įvairių šaltinių: saulės, ryškiai apšviestų patalpų ir skaitmeninių prietaisų, tokių kaip išmanieji telefonai ir kompiuterių ekranai.

Fotochrominiai (dar vadinami chameleonais) akinių lęšiai TRANSITIONS tamsėja esant lauke ir vėl tampa skaidrūs, būnant patalpose. Visi TRANSITIONS fotochrominiai akinių lęšiai pasižymi šiomis savybėmis:

 • 100 % blokuoja UVA ir UVA spindulius;
 •  filtruoja ir sulaiko kenksmingą mėlynąją šviesą tiek patalpose, tiek lauke;
 • sumažina atspindžius, akių nuovargį ir įtampą – akims suteikiamas optimalus šviesos kiekis, prisitaikant prie aplinkos.

Naujos kartos TRANSITIONS fotochrominiai lęšiai – dar tamsesni lauke, o patalpose tampa visiškai skaidrūs. Jų itin greita tamsėjimo ir šviesėjimo technologija leidžia visada turėti tinkamą apsaugą ir puikią regėjimo kokybę. Be to, šie lęšiai yra pirmieji išmanūs fotochrominiai akinių lęšiai, kuriuose naudojama revoliucinė nanokompozito technologija.

Nanokompozito technologija skatina akinių lęšius keisti spalvą – taip suteikiamas geresnis matymas ir regėjimo komfortas visą dieną. Jūsų akys bus apsaugotos nuo kenksmingų spindulių tiek lauke, tiek patalpose, taip užtikrinant puikų regėjimą ir maksimalią akių apsaugą.

Pasirinkdami naujos kartos TRANSITIONS fotochrominius lęšius, jūs galėsite mėgautis puikia regėjimo kokybe visą dieną, jie prisitaikys prie visų šviesos sąlygų, tam, kad jūsų akys būtų apsaugotos nuo kenksmingų spindulių.

TRANSITIONS, tai skaidriausi ir greičiausiai atspalvį įgaunantys akinių lęšiai!

Geriausi fotochrominiai akinių lęšiai

Transitions Signature GEN8 yra skaidriausi ir greičiausiai įgaunantys atspalvį akinių lęšiai, užtikrinantys gerą regėjimą ir akių apsaugą:

 • visiškai skaidrūs patalpose;
 • itin greitai tamsėja ir šviesėja;
 • lauke užtamsėja vos per kelias sekundes;
 • 100 % blokuoja UVA ir UVB spindulius, taip pat kenksmingą mėlynąją šviesą tiek viduje, tiek lauke.

Labiausiai tinkantis sprendimas būnantiems ryškioje šviesoje ir aplinkoje, kurioje yra daug atspindžių

Transitions naujos kartos Transitions XTRActive New Generation akinių lęšiai pasižymi itin tamsia spalva ir apsauga nuo intensyvios šviesos tiek viduje, tiek lauke , tamsėja ir automobilyje:

 • tamsūs aukštoje temperatūroje;
 • tamsėja esant automobilyje;
 • skaidrūs viduje, su nežymiu apsauginiu tonavimu patalpose;
 • 100 % blokuoja UVA ir UVB spindulius, taip pat kenksmingą mėlynąją šviesą tiek viduje, tiek lauke.

Puikus sprendimas vaikų akims!

Naujieji Transitions™ Signature® Gen 8™ fotochrominiai lęšiai yra puikus pasirinkimas norint užtikrinti maksimalią vaikų akių apsaugą! Šie lęšiai yra sukurti siekiant apsaugoti jų akis nuo kenksmingų UV spindulių ir žalingos mėlynosios šviesos**.

VISION EXPRESS regėjimo ekspertai pastebi, kad šis produktas aktualus ne tik suaugusiems, bet yra itin patogus vaikams. Atsižvelgiant į tai, kad vaikams patogiau yra turėti vienus akinius tiek buvimui patalpose, tiek lauke, TRANSITIONS fotochrominiai akinių lęšiai užtikrina maksimalią mažųjų akinių nešiotojų akių apsaugą:

 1. Skaitmeniniai prietaisai vaikams tapo jau įprastu, kasdien naudojamu prietaisu, tačiau reikia nepamiršti, kad visi dirbtinės šviesos šaltiniai skleidžia mėlynąją šviesą, kuri yra kenksminga jų akims. TRANSITIONS akinių lęšiai apsaugos vaikų akis nuo kenksmingosios mėlynosios šviesos poveikio, leisdami jiems mėgautis kokybišku regėjimu tiek patalpose, tiek lauke.
 2. Moksliniai tyrimai rodo, kad skaitmeninių ekranų šviesa gali sumažinti miego hormono melatonino išsiskyrimą, sukeldami nuolatinį nuovargį ir miego sutrikimus tiek vaikams, tiek suaugusiems. TRANSITIONS fotochrominiai akinių lęšiai blokuoja kenksmingą mėlynosios šviesos srautą, padėdami pagerinti vaiko savijautą ir miego kokybę.
 3. TRANSITIONS akinių lęšiai yra tinkami net ir judriausiems vaikams! Jie pagaminti iš specialios Airwear medžiagos, kuri yra itin saugi ir patvari. Ši medžiaga yra naudojama net NASA astronautų šalmų priekiniams skydeliams, todėl ji gali atlaikyti didelius smūgius ir apsaugoti vaikų akis nuo įvairių sužalojimų.

Rūpinkitės savo vaikų akimis, suteikite jiems geriausią apsaugą su Transitions™ Signature® Gen 8™ fotochrominiais lęšiais!