vision express

Progresiniai akinių lęšiai

Progresiniai akinių lęšiai pasižymi savybe, leidžiančia gerai matyti ir toli, ir arti esančius objektus. Šio tipo akinių lęšiai dažniausiai tinkami vyresniems nei 40 metų žmonėms, kuriems pasireiškia presbiopija arba senatvinė toliaregystė. Tai yra natūralus akių lęšiuko pokytis, lemiantis blogesnį matymą iš arti, apsunkinantis gebėjimą sutelkti dėmesį į objektus šalia akies, dėl ko tampa sudėtinga atlikti tokius įprastus veiksmus, kaip knygos ar laikraščių skaitymas. Progresiniai akinių lęšiai – tai efektyviausia priemonė presbiopijos korekcijai.

Progresiniuose akinių lęšiuose dioptrijos keičiasi palaipsniui, todėl užtikrinamas maksimalus komfortas fokusuojant žvilgsnį skirtingais atstumais. Ir Jums reikės tik vienų akinių! Pagal artumo ar tolumo zonų dydį progresiniai lęšiai gali būti pastoviam nešiojimui, dažniau vairuojant ar dažniau dirbant iš arti – tai priklauso nuo individualių žmogaus poreikių.

Progresiniai akinių lęšiai gali būti ne tik nuolatinio nešiojimo, bet ir skirti tik vairavimui, tik darbui kabinete ar kitoje patalpoje, kurioje matymo laukas yra ribotas. Kokius progresinius lęšius pasirinkti visada rekomenduos specialistas pagal individualius kliento poreikius.